KNJIŽEVNI SUSRET S MLADENOM KOPJAROM

Autor: Zora Čatipović, 5. 5. 2017.

Svaki književni susret doživljaj je kako za učenike tako i za samog autora. Ovaj put u našoj Školi bio je to još jedan dan za pamćenje.

3. svibnja 2017.  došao nam je iz baroknog grada Varaždina Mladen Kopjar, autor knjiga za djecu. Piše romane, priče i drame. Objavljuje u časopisima Prvi izbor, Radost i Smib, a nekoliko priča uvršteno je u čitanke za osnovnu školu.

U nakladi Ljevak tiskan mu je humoristični roman Čokoladne godine, iz kojeg nam je pročitao nekoliko stranica. Knjiga je zastupljena u fondu Knjižnice.

Fotografije: Iva Akrap (7.c), Ante Milinović (7.c)