44 RUŽE ZA 44 GODINE

Autor: Lorena Kuvačić Roje, Valerija Bašić, 6. 9. 2017.

ODLAZAK U MIROVINU RAVNATELJICE MIRJANE JERČIĆ

U svom radnom vijeku, čovjek daje cijelog sebe u ono što radi. Takvim je predanim radom tijekom 44 godine svoj zasluženi odlazak u mirovinu dočekala i ravnateljica naše Škole, Mirjana Jerčić.

Svog zadnjeg radnog dana, 31. kolovoza 2017. na sjednici Učiteljskog vijeća, Ravnateljica se zahvalila kolegama na ugodnoj suradnji poželjevši im sreću u poslovnom i privatnom životu. Djelatnici Škole uzvratili su zahvalu i najljepše želje prigodnim buketom od 44 ruže za 44 godine rada.

Ravnateljice,

još Vam jednom iskreno čestitamo na zasluženom odlasku u mirovinu!

Želimo Vam da se posvetite svemu što volite, a za što do sada možda niste imali vremena. Uživajte u novom razdoblju života, naravno uz rad – jer pokazali ste da bez njega ne možete!

Djelatnici OŠ Mejaši