DJECA MEJAŠA DJECI BOLNICE

Autor: Zora Čatipović, 20. 4. 2018.

Prigodom Dana bolesnika skupljali smo novčane priloge s namjerom da pomognemo djeci koja se nalaze na liječenju u KBC Firule.

Novčanim prilozima sudjelovali su učenici od prvog do četvrtog razreda.

Djeca na bolničkom liječenju imaju svakodnevno organiziranu nastavu, sukladno nastavnom planu i programu. Nastava se odvija u vremenu od  9:00 do 18:30 sati.

Škola u bolnici je jedna od dvanaest škola u Hrvatskoj. Počela je s radom 1959. godine. Nastava u školi uključuje sve predmete osim Tjelesnog.

Prilikom posjete učenici su donirali potreban materijala za školu i vrtić (igraonicu).

Paola, 4.b