ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Autor: Tome Kovačević, Rita Karačić, 21. 12. 2020.

18. listopada održana je školska razina Nacionalnog projekta za poticanje čitanja i promicanja kulture čitanje ''Čitanjem do zvijezda''.

Na školskoj razini sudjelovalo je ukupno 10 učenika od petog do osmog razreda. Trebali su pročitati 4 knjige ( Miris knjige - Jadranka Klepac, Matilda - R. Dahl, Demon školske knjižnice – M. Banićević,  Tom Gates: Svjetski dan knjige: Najbolji u povijesti (dosad) - L. Pichon) te odgovariti na 40 pitanja vezano uz sadržaj knjiga. Najbolje rezultate ostvarile su Gabriela Drlje, Antea Tolj  Ana Rajčić i - Želimo im mnogo uspjeha na slijedećoj razini natjecanja!

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održati će se 5. listopada 2020. (ponedjeljak) s početkom u 19:00 sati.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike