USPJEH UČENICA 5. I 6. RAZREDA NA GRADSKOM I ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U ODBOJCI

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Lidija Brkan, 12. 5. 2022.

Na Prvenstvu osnovnih škola grada Splita u odbojci za učenice 5. i 6. razreda održanom 6. svibnja 2022. u dvorani Osnovne škole Žnjan – Pazdigrad, naša ekipa osvojila je prvo mjesto. Osvajanjem prvoga mjesta, ekipa naše Škole izborila je pravo nastupa na županijskom Natjecanju u odbojci koje je održano 10. svibnja 2022. u Gradskoj sportskoj dvorani „Vinko Kandija„ u Trogiru. Na županijskom Natjecanju naša je ekipa zauzela drugo mjesto.

Velike čestitke!!!

Gradsko natjecanje - rezultati:

Ekipe Rezultati
OŠ Mejaši – OŠ Brda 2:0 (25:9; 25:7)
OŠ Mejaši – OŠ Split 3 3:2 (26:24; 25:12)
OŠ Mejaši – OŠ Žnjan - Pazdigrad 2:0 (25:9;25:0)

Županijsko natjecanje – rezultati:

Ekipe Rezultati
OŠ Mejaši – OŠ Žnjan - Pazdigrad 2:0 (25:16; 25:10)
Finale
OŠ Mejaši – OŠ Petar Berislavić, Trogir 0:2 (15:25; 17:25)

Naša ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Lara Grlić (c) (6.f), Leona Grlić (6.f), Hana Radić (6.c), Marijeta Botić (6.c),  Mia Baškarad (6.c), Nika Baškarad (6.c), Doris Dedić (6.d), Petra Bratim (6.d), Lana Mejremić (6.f), Nina Bajamić (5.c), Antonela Prusac (5.c), Katarina Tokić (5.a) i voditelj Mario Jelavić – Mitrović, prof.

Video proslave naših odbojkašica možete pogledati na sljedećem linku: https://www.youtube.com/shorts/ELQvnc_idUU