EDUKATIVNA RADIONICA "VIDI I KLIKNI"

Autor: Ljubica Šimac, Tome Kovačević, 15. 5. 2022.

Prometno - edukativna radionica "Vidi i klikni" održana je za sve učenike prvih razreda 27. i 28. travnja u atriju naše škole.

Sva pravila o ponašanju pješaka u prometu, važnosti vezivanja sigurnosnog pojasa u vožnji te važnosti pravilnog korištenja autosjedalice u automobilu djeca su naučila i utvrdila na zabavan način uz pomoć HAK - ovih edukatora. Dodatan interes djece, osim zanimljivih demonstracija edukatora, pobudilo je i HAK -ovo vozilo na akumulator te krpeni lutak koji je predstavljao dijete u vožnji automobilom.

Po završetku radionice svako je dijete dobilo na dar HAK - ovu edukativnu slikovnicu "Sa Zebrom sigurno u školu", bojanku "Vidi i klikni" te prigodni magnetić HAK - ovu Zebru.