RADIJSKA EMISIJA „NAJZDRAVIJE NAMIRNICE SVIJETA“

Autor: Zora Čatipović, KATIJA LUCIĆ, 23. 2. 2018.

U sklopu projekta „Put zdravlja“ učenike 2.c razreda posjetila je voditeljica Radio Sunca, gđa. Andrea Viđak sa željom da učenici budu gosti emisije „Najzdravije namirnice svijeta“.

Uz voditeljicu, gost razreda je bio i g. Željko Petrović (ujedno i suvoditelj emisije) koji s učenicima i ove školske godine nesebično dijeli svoja znanja i iskustva o zdravim navikama življenja.

Učenici su odgovarali na postavljena pitanja o zdravoj prehrani, namirnicama koje najviše vole, načinima njihove pripreme te općenito o zdravim navikama koje su usvojili sudjelujući u ovom projektu.  O čemu su točno učenici pričali s voditeljicom, možete poslušati petkom  u 8:30  na Radio Suncu (92.9 MHz).