EKSKURZIJA OSMIH RAZREDA

Autor: Marita Čaleta, 17. 5. 2018.

Zadnje dane svog osnovnoškolskog obrazovanja osmaši su proveli uživajući u prirodnim i kulturnim znamenitostima Istre i Kvarnera. U danima od 08. do 11. svibnja 2018 g. posjetili su mnoge znamenitosti, uživali u predivnoj prirodi, a ponajviše su se zabavili i stekli uspomene kojih će se uvijek rado sjećati.

Pratnja učenicima na ekskurziji bili su razrednici  Adela Buljac, Dean Žamić, Dujo Vrkić, Marita Čaleta i nastavnik Tome Kovačević.

Odredišta koje su učenici posjetili bili su: Trsat, grad Rijeka, mjesto Roč i Hum, grad Pula, Nacionalni park Brijuni, grad Rovinj i Poreč, Višnjan, Motovun, jama Baredine te grad Opatija.

Kako obično biva – sve što je lijepo, kratko traje. Pomalo tužni i sjetni što ekskurzija završava, uputili smo se kući te vrijeme puta iskoristili za pjevanje i druženje.