FOTOGRAFIJE „KROZ PLANINE, BRDA I GORE“

Autor: Zora Čatipović, 19. 10. 2018.

Planinarski klub Split, povodom obilježavanja 85. godišnjice osnivanja Kluba, pozvao je fotografe amatere i profesionalce, planinare i ljubitelje prirode da prijave svoje foto radove na nagradni natječaj za najbolju planinarsku fotografiju.

Na natječaj je pristiglo više od 300 fotografija od 48 autora. Za izložbu je izabrano 49 fotografija od 25 autora. Izbor je izvršio Majstor fotografije, prof. Ante Verzotti.  Među izabranim fotografijama je i rad naše učenice Anđele Jurčević. Fotografija je snimljena u park šumi Golubinjak za vrijeme radionice „Bajke Gorskog kotara“ u organizaciji Hrvatskog fotosaveza.

Izložba je postavljena u prostoru Stare gradske vijećnice, na Narodnom trgu.