SUDJELOVANJE U ERASMUS+ PROJEKTU - JOBSHADOWING C.E.I.P. MANUELA DE LA CHICA, ŠPANJOLSKA

Autor: Lidija Brkan, 27. 5. 2022.

U OŠ Spinut, u periodu od 9. do 13. svibnja 2022., boravile su učiteljice María del Mar Ramos Torres, Ana María García Martínez i María Alcázar Malpica Carretero iz škole C.E.I.P. Manuel de la Chica, Španjolska, a u sklopu svog Erasmus+ projekta.

Učiteljice iz Španjolske posjetile su i našu Školu 13. svibnja 2022.

Pri samom su dolasku gošće pozdravili naši učenici iz Španjolske Ivan i Zdenka Bakić Fernandez te je školska klapa otpjevala pjesmu „Faliile se Kaštelanke“. Nakon toga su učiteljice promatrale nastavne sate u razrednoj nastavi te posebnom razrednom odjelu. Na kraju susreta razgovarale su s ravnateljicom koja im je uručila protokolarne poklone – radove naše učeničke zadruge „Lavanda“.

Koordinator susreta bila je Ivana Bokavšek, učiteljica engleskog jezika iz OŠ Spinut.

Cijeli je susret bio jako aktivan te je protekao u vedrom tonu. Nadamo se da se i u budućnosti vidimo u novim Erasmus+ i eTwinning projektima.