> Eko škola

Kreativni učenici pošumljavaju Hrvatsku

Autor: Marita Čaleta, 7. 1. 2022.

Učenici naše škole s učiteljicama Majom Hajder (1.e), Katijom Lucić (2.c), Jasminkom Martinić Cezar (2.d), Ivanom Gojsalić Boban (2.e), Ivanom Špar (3.d) i Sanjom Delić (4.d) su sudjelovali u projektu kojim su nas sve podsjetili na važnost očuvanja i obnavljanja šuma za održivost života na Zemlji.

Sudjelujući u likovnom natječaju Volim mlijeko, učenici će ujedno zazeleniti Lijepu Našu. Naime, organizator će za svakog sudionika posaditi jedno stablo!

Tema ovogodišnjeg likovnog natječaja su šume. Među likovnim radovima je bilo sasvim realističnih šuma, šuma iz mašte, čarobnih, prepunih boja i čudesnih šumskih bića.

Neke od radova možete pogledati u galeriji.