ODRŽANE KREATIVNE RADIONICE ZA VODITELJE UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Tome Kovačević, Božena Škarica, 14. 3. 2018.

10. ožujka 2018. u našoj Školi u organizaciji Hrvatske udruge učeničkog zadrugarstva održan je skup voditelja i suradnika učeničkih zadruga Podružnica HUUZ-a Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije.

Prije samih radionica održan je sastanak Podružnice HUUZ-s Splitsko-dalmatinske županije na kojem su prisutni obaviješteni o  mjestu i vremenu održavanja ovogodišnje Županijske i  Državne smotre učeničkih zadruga.

Nakon toga su uslijedile kreativne radionice za voditelje učeničkih zadruga Splitsko – dalmatinske i Dubrovačko – neretvanske županije:

1. Uskrsna grana, voditeljice: Ivana Vujčić, prof. i Dženi Mihaljević, prof.  iz OŠ Vrgorac -  UZ Bušin
  2. Uskrsni cvjetovi, voditeljice: Ivka Kavelj, uč. i Roberta Barić uč. iz OŠ Mertojak – UZ Brnistra

Na radionicama je sudjelovalo 50 - ak voditelja učeničkih zadruga i voditelja sekcija u učeničkim zadrugama. Pod [više] pogledajte slike s radionica.

Božena Škarica