HUMANITARNA AKCIJA - ZADRUGARI ZADRUGARIMA!

Autor: Tome Kovačević, Božena Škarica, 14. 5. 2021.

Nedavni razorni potres koji je krajem prosinca prošle godine pogodio Sisačko-moslavačku županiju i okolicu, oštetio je devet škola u kojima djeluju učeničke zadruge.

Kako bi pomogli učeničke zadruge koje djeluju u razorenim školama HUUZ je, zajedno sa ukupno 596 učeničkih zadruga iz cijele Hrvatske, pokrenuo akciju Zadrugari zadrugarima! s ciljem da se dobrovoljnim novčanim donacijama učeničkih zadruga iz dvadeset županija pomognu učeničke zadruge iz potresom stradalih škola.

I naša učenička zadruga Lavanda se odazvala pozivu te je dio svojih sredstava preusmjerila učeničkoj zadruzi Goranka koja djeluje u OŠ Ivan Goran Kovačić – Gora.

održat će se u srijedu, 24. travnja 2024., s početkom u 19:30 sati u maloj dvorani.