26. DRŽAVNA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Josipa Banić, 2. 6. 2014.

23. i 24. svibnja 2014. u Boćarskom domu u Zagrebu,  održala se 26. po redu Državna smotra učeničkih zadruga.

Na Smotri je sudjelovala i učenička zadruga naše Škole („Lavanda“) te smo uz već prepoznatljive proizvode predstavili i novi proizvod – bombone od ljekovitog bilja.  Za bombone smo dobili i priznanje kao jedan od nekoliko Najproizvoda ovogodišnje Smotre.

Također, na Državnoj smotri, bio je postavljen i izložbeni stol učeničkih zadruga naše Županije. Na taj su način i zadruge koje se nisu uspjele plasirati na Državnu smotru, bile predstavljene jednim od svojih proizvoda. Zajednička tema izložbenog stola bila je „Pogled s ponistre“.

Najproizvod: Bomboni od ljekovitog bilja

Izložbeni stol učeničkih zadruga Splitsko - dalmatinske županije

Tema: "Pogled s ponistre"