SJEDNICA PODRUŽNICE HUUZ – a SPLITSKO – DALMATINSKE ŽUPANIJE

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 15. 12. 2009.

16. studenog 2009. u prostorima Osnovne škole “Mejaši” Split održana je sjednica Podružnice HUUZ – a Splitsko – dalmatinske županije. Sjednici je nazočio veliki broj voditelja učeničkih zadruga u županiji te gosti:

• Gđa Vesna Marović (Agencija za odgoj i obrazovanje)
  • Gosp. Ante Radovčić (Županijski ured za prosvjetu, kulturu i šport)
  • Gđa Maja Novaković (Hrvatska zajednica tehničke kulture)

Gosti su pozdravili nazočne te pohvalili rad učeničkih zadruaga i obećali i daljnju potporu radu  učeničkih zadruga i to zbog njihovog kvalitetnog pristupa odgojno – obrazovnom radu.

Međužupanijska voditeljica učeničkih zadruga gđa Mirjana Jerčić upoznala je nazočne s dosadašnjim radom Podružnice te planom i programom rada za šk. god. 2008. / 2010. Također, odabrani su članovi Izvršnog i Nadzornog odbora podružnice HUUZ – a Splitsko – dalmatinske županije.