XXVI. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA SPLITSKO - DALMATINSKE ŽUPANIJE

Autor: Josipa Banić, 29. 4. 2014.

26. Županijska smotra učeničkih zadruga održala se 24. travnja 2014. u City Center One u Splitu. Osnovna škola Mejaši bila je domaćin ovogodišnje Smotre te su učenici naše Škole  pod vodstvom nastavnice Branke Matić, prigodnim programom otvorili Smotru.

U konkurenciji između 35 učeničkih zadruga osnovnih škola,  naša učenička zadruga „Lavanda“ osvojila je 2. mjesto. Zbog toga ćemo dobiti priliku predstaviti svoj rad i proizvode na Državnoj smotri učeničkih zadruga koja će se održati u svibnju u Zagrebu.

Rad naše Zadruge prezentirali su učenici: Vlatka Antonia Tolj, Klara Rezić i Lovre Laličić.

Nešto o Zadruzi...