> O školi  > Natjecanja

OSNOVNOŠKOLKAMA OŠ "MEJAŠI" BRONCA U ODBOJCI

Autor: Tome Kovačević, 1. 3. 2013.

U organizaciji Grada Splita održano je završno natjecanje u ženskoj odbojci za osnovne škole. Prvenstvo je održano u dvorani Osnovne škole „Kman-Kocunar“ i u Sportskom centru „Poljud“ u razdoblju od 14.01.2013 do 16.02.2013. Učenice naše škole osvojile su sjajno treće mjesto.

Rezultate i slike možete pogledati pod "više"

Uz izvrsnu kapetanicu ekipe Jelenu Šarić 8.c  odličnu i čvrstu igru pokazale su Petra Galić 8.c, Ana Maria Ćurić 8.c, Kristina Bogovac 8.c, Ivana Kusić 8.c, Nika Dedić 8.b, Anđela Čavčić 8.b, Vanesa Ninčević 8.a, Pavica Mamić 8.a, Veronika Jović 8.a, Ana Bakota 8.a i Iva Svaguša 8.a.

Rezultati naših odbojkašica:

Momčad „A“ Momčad „B“ Rezultat
OŠ „Mejaši“ OŠ „Slatine“ 2:0
OŠ „Mejaši“ OŠ „Lučac“ 1:2
OŠ „Mejaši“ OŠ „Pojišan“ 2:0
OŠ „Mejaši“ OŠ „Brda“ 2:1
    ČETVRTZAVRŠNICA
OŠ „Mejaši“ OŠ „Strožanac“ 2:0
  POLUZAVRŠNICA
OŠ „Mejaši“ OŠ „Kman-Kocunar“ 0:2
  ZA 3. MJESTO
OŠ „Mejaši“ OŠ „Mertojak“ 2:0

Ekipu su do sjajnog trećeg mjesta vodili učitelj Mario Jelavić-Mitrović, učiteljica Josipa Jelavić Mitrović i učitelj Dean Žamić.

Povodom osvojenog 3. mjesta u prostorijama dvorane OŠ „Mejaši“ održano je prigodno slavlje.

Čestitamo!