> O školi  > Natjecanja

ZLATNE ODBOJKAŠICE I SREBRNI ODBOJKAŠI

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Tome Kovačević, 2. 6. 2019.

Na županijskom natjecanju iz odbojke za učenice 5. i 6. razreda održanom 8.5.2019. u OŠ "Filip Lukas" - Kaštel Stari naše odbojkašice osvojile su 1. mjesto! Pobjedom na Županijskom natjecanju naše cure su se kvalificirale na međužupanijsko natjecanje (prvenstvo Dalmacije) iz odbojke koje se održalo 22.5.2019. u Šibeniku gdje su osvojile također 1. mjesto te tako stekle pravo nastupa na prvenstvu RH koje će se održati u Vinkovcima od 2. - 4. lipnja 2019.!

Našim odbojkašicama želimo puno sreće na prvenstvu Republike Hrvatske u Vinkovcima!!

Pod [više] pročitajte koje učenice su nas predstavljale, koje rezultate ostvarile te pogledajte slike s prvenstva. Također, pročitajte i pogledajte izvrsne rezultate koje su ostvarili učenici 5. i 6. razreda iz odbojke.

Zlatne odbojkašice

Na županijskom natjecanju iz odbojke za učenice 5. i 6. razreda održanom 8.5.2019. u OŠ "Filip Lukas" - Kaštel Stari naše odbojkašice osvojile su 1.mjesto! U finalu smo borbenom, atraktivnom i posebice ekipnom igrom zasluženo nadigrali ekipu OŠ "Knez Trpimir" iz Kaštel Gomilice!

Finale: OŠ "Mejaši" Split – OŠ "Knez Trpimir" -Kaštel Gomilica 2:0 (25:19,25:22). Pobjedom na Županijskom natjecanju naše cure su se kvalificirale na međužupanijsko natjecanje (prvenstvo Dalmacije) iz odbojke koje se održalo 22.5.2019.u Šibeniku.

Na regionalnom natjecanju RH u odbojci za učenice 5. i 6. razreda koje je održano 22.5.2019. u Šibeniku u OŠ "Meterize" naše odbojkašice su osvojile 1. mjesto te tako stekle pravo nastupa na prvenstvu RH koje će se održati u Vinkovcima od 2.-4. lipnja 2019.!

Bravo! Velike čestitke!!

Rezultati:

Polufinale: OŠ"Mejaši"-Split-OŠ"Pirovac"-Pirovac 2:0 (25:18, 25:22),

Finale: OŠ "Mejaši" Split – OŠ "Krune Krstića" Zadar 2:0 (25:9, 25:12).

Konačni poredak:

1. OŠ "Mejaši" - Split,
  2. OŠ "Krune Krstića" - Zadar,
  3. OŠ "Pirovac" - Pirovac,
  4. OŠ "Župa dubrovačka" - Dubrovnik,
  5. OŠ "Davorina Trstenjaka" - Hrvatska Kostajnica

Naša ekipa je nastupila u slijedećem sastavu: Dina Šestak (c) 6 a, Lucija Perković 6d, Renea Zubanović 6d, Tea Jović 6a, Ivona Mandalinić 6a, Lucija Mladinić 6a, Lara Nejašmić 6c, Ljubica Rajčić 6d, Tina Lovrinčević 6a, Dora Kolovrat 6a, Antea Šego 5a, Klara Ujević 5b, Ana Radić 5b, Kristina Liović 5b, Josipa Radman 5b

Voditelj: prof.TZK-e: Mario Jelavić - Mitrović

Srebrni odbojkaši

Na Županijskom natjecanju iz odbojke za učenike 5.i 6. razreda održanom također u dvorani OŠ "Filip Lukas" 8.5.2019. u Kaštel Starome naši odbojkaši zauzeli su 2.mjesto! U finalu smo izgubili od domaćina natjecanja OŠ "Filip Lukas" sa 2:0 u setovima.

Finale: OŠ "Mejaši" –Split – OŠ "Filip Lukas" 0:2 (16:25,15:25).

Naša ekipa nastupila je u slijedećem sastavu: Stipe Mušura(c) 6a, Luka Dajak 6b, Alojz Biloš 6d, Andrija Bartulović 6b, Niko Tomić 6d, Matej Ivan Marović 6a, Gabrijel Balić 5d, Roko Lovrić 5d, Fabijan Mihanović 5a, Marin Brakus 6d

Voditelj Mario Jelavić - Mitrović

Sve čestitke!