> O školi  > Natjecanja

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: Tome Kovačević, 28. 3. 2021.

Na Županijskom natjecanju iz informatike koje se održalo 3. ožujka 2021. godine na Fakultetu elektronike, strojarstva i brodogradnje sudjelovalo je dvoje učenika naše škole:

Hana Mikulić u kategoriji „Osnove informatike – 7. razred“ – ostvareno 17. mjesto

Niko Barić u kategoriji „Digitalne kompetencije – 5.razred“ – ostvareno 1. mjesto

Učenik Niko Barić 5.b zbog iznimnog uspjeha na županijskom natjecanju iz informatike pozvan je i na državno natjecanje. Nakon što je državno povjerenstvo donijelo odluku o bodovnim pragovima za pozivanje na državno natjecanje za sve kategorije natjecanja, jasno je bilo kako će Niko s osvojenim trećim mjestom u državi biti pozvan.

Čestitamo Niki i njegovoj mentorici Antoniji Gotovac na ostvarenom rezultatu i želimo im puno sreće i uspjeha na državnom natjecanju!