> O školi  > Natjecanja

EKIPA OŠ MEJAŠI POBJEDNIK DRŽAVNOG EKOLOŠKOG KVIZA "LIJEPA NAŠA"

Autor: Josipa Banić, 18. 4. 2012.

U konkurenciji između 34 osnovne škole iz Hrvatske, BiH i Vojvodine, ekipa Osnovne škole Mejaši osvojila je najveći broj bodova te tako postala pobjednik ovogodišnjeg Državnog Ekološkog kviza "Lijepa naša".

Natjecanje se održalo u Zadru, od 15. do 17. travnja 2012.

Ekipa naše škole predstavila je projekt Čime "hranimo" našu kožu?! za koji je od Povjerenstva dobila i maksimalan broj bodova. Nakon pismenog dijela natjecanja, naši su se učenici našli među 6 najboljih ekipa te su zato pristupili usmenom natjecanju. Nakon 2 pripetavanja s osnovnom školom iz Koprivnice, ekipa OŠ Mejaši osvojila je  najveći broj bodova te tako postala pobjednik ovogodišnjeg natjecanja.

Ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje, gosp. Vinko Filipović pozvao je ekipu naše Škole na svečanu dodjelu Oskara znanja koja će se održati 2. lipnja 2012. u Zagrebu.