ODABRANA AGENCIJA ZA PROVEDBU EKSKURZIJE UČENIKA OSMIH RAZREDA U ŠK. GOD. 2021./2022.

Autor: Lidija Brkan, 28. 3. 2022.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14.,81/15., 53/21.), 23. ožujka 2022. u prostorijama Osnovne škole Mejaši, održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika za koje se organizira ekskurzija, odabrane potencijalne davatelje usluga i razrednike.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i razrednici glasali su za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije Destinations  F – tours.