JAVNI POZIV TURISTIČKIM AGENCIJAMA

Autor: Lidija Brkan, 7. 4. 2022.

Javni poziv za organizaciju škole u prirodi učenika 4. razreda

školska godina 2021./2022.

u skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole objavljujemo

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI  U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba koja za takve usluge ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.
Na javni poziv ne može se javiti ponuditelj koji je radnik školske ustanove ili član njegove uže obitelji ili kod kojeg je za turističkog pratitelja ili vodiča angažiran djelatnik školske ustanove.
Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, isključivo putem e pošte.

Ponude pristigle nakon roka navedenog u javnom pozivu neće se razmatrati.

Pod [više] preuzmite Obrazac poziva za organizaciju ekskurzije te Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih aktivnosti izvan škole.