POZIV KANDIDATA - NATJEČAJ 23.10.2020

Autor: Tome Kovačević, 13. 11. 2020.

Stručni suradnik – pripravnik - pedagog

• 1 izvršitelj/ica na puno, određeno radno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci putem mjere „Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ čiji je nositelj Hrvatski zavod za zapošljavanje

Pod [višepogledajte i preuzmite dokument "Poziv na usmeno psihološko testiranje".

OSNOVNA ŠKOLA MEJAŠI - SPLIT

Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje

i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

KLASA: 602-02/20-01/235

URBROJ: 2181-42-01-20-08

Split, 13.11.2020.

Na temelju članka 14. stavka 1. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Mejaši -Split, Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje i vrednovanje kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) upućuje

POZIV NA PISANO PSIHOLOŠKO TESTIRANJE

kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj za radno mjesto:

1. STRUČNI SURADNIK PRIPRAVNIKA PEDAGOGA (40/40 sati rada tjedno) u trajanju od 12 mjeseci

koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Mejaši -Split, dana 23.10.2020.. godine.

Pisano psihološko testiranje provoditi će se s kandidatima prijavljenim na natječaj koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj, a o čemu će, zbog zaštite osobnih podataka, biti obaviješteni elektroničkim putem na e-mail adresu naznačenu u prijavi na natječaj.

Kandidati će pristupiti pisanom psihološkom testiranju.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na testiranju ako je ostvario najmanje 60% bodova od ukupnog broja bodova koji se mogu ostvariti na testu. Uz svako pitanje mora biti iskazan broj bodova kojim se vrednuje ispravan rezultat.

Pisano psihološko testiranje provest će se za radno mjesto Stručnog suradnika pripravnika pedagoga OŠ Mejaši –Split (40/40 sati rada tjedno) u trajanju od 12 mjeseci, provest će se:

dana 20.11.2020. godine (petak ) u maloj dvorani OŠ Mejaši Split, Mejaši 20, kako slijedi:

u 9,00 sati kandidati čija prezimena počinju slovima od A do J

u 10 i 30 sati kandidati čija prezimena počinju slovima od K do Ž.

Datum održavanja pisanog psihološkog testiranja te obavijest kandidatima koji se pozivaju na testiranje, a ispunjavaju uvjete iz natječaja te koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj objavljen je na mrežnoj stranici OŠ Mejaši - Split, http://osmejasi-st.skole.hr/natjecaji_za_zaposljavanje/poziv_kandidata, najmanje 5 dana prije dana održavanja provjere.

Mole se kandidati sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku ispravu.

Ako kandidat ne pristupi pisanoj psihološkoj provjeri znanja smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će u zakonskom roku biti obaviješteni putem mrežnih stranica OŠ Mejaši- Split, http://www.os-mejasi-st.skole.hr/ ili u roku od petnaest (15) dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom (članak 23.st 4 Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Mejaši -Split).

Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje

i vrednovanje kandidata za zapošljavanje