OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA 1. RAZREDA

Autor: Tome Kovačević, 26. 8. 2017.

Poštovani roditelji učenika 1.razreda šk.god. 2017./2018., obavještavamo Vas o Projektu nabave školskih udžbenika i radnih bilježnica za učenike prvih razreda osnovnih škola šk.god. 2017./2018.. Pod [više] pročitajte sve o uputama i proceduri isplate sredstava.

Temeljem Odluke županijske Skupštine, održane 31. srpnja, 2017., svim učenicima prvih razreda na području Splitsko – dalmatinske Županije (uključujući Osnovne škole iz Makarske i Splita) osigurati će se besplatni udžbenici i radne bilježnice.
Prema prikupljenim podacima, u komunikaciji s Školama, definirana je cijena kompleta udžbenika i radnih bilježnica za pojedinog učenika. Navedeni iznosi biti će naknadno refundiran roditeljima, uključujući i one roditelje koji su knjige već nabavili.
Sredstva će biti isplaćena školama nakon Rebalansa u mjesecu rujnu te će roditelji dobiti pomoć od Županije u iznosu cijene udžbeničkog kompleta za pojedinu školu.

Dakle, svi roditelji/skrbnici koji su kupili/nabavili udžbenike, na način koji im najviše odgovara, škola će isplatiti sredstva koncem rujna, u visini cijene udžbeničkog kompleta za svakog pojedinog učenika. Roditelji/skrbnici moraju ispuniti obrazac „Zahtjev za isplatu sredstava“ koji je u privitku.

Priloženi dokumenti:
Zahtjev_za_isplatu_sredstava.docx (13.36 KB)