(SU)FINANCIRANJE UDŽBENIKA, RADNIH BILJEŽNICA I DOPUNSKIH NASTAVNIH POMAGALA - NOVO!!!

Autor: Josipa Banić, 7. 9. 2018.

Zaključkom Gradonačelnika Grada Splita o (su)financiranju troškova nabave udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala za učenike osnovnih škola čiji je osnivač Grad Split za školsku 2018./2019. godinu navedeno je da će Osnovne škole Grada Splita, od 27. 08. 2018. godine, zaprimati zahtjeve roditelja i vršiti isplatu sredstava roditeljima, temeljem zaprimljenih zahtjeva uz koje su roditelji dužni priložiti i račune za kupljene udžbenike, radne bilježnice i/ili pripadajuća dopunska nastavna pomagala, te da se sve isplate prema roditeljima trebaju završiti do 30. 09. 2018. godine.

Službi za društvene djelatnosti obratili su se dobavljači s informacijom da će zbog kašnjenja u tisku i isporuci udžbenika od strane nakladnika, time i planirana isporuka udžbenika, samim time i izdavanje računa, biti čak i nakon početka nastave u školskoj 2018./19. godini.

Zbog navedenog, Zahtjevi roditelja će se zaprimati, te nakon toga isplata vršiti tijekom cijelog mjeseca rujna 2018. godine.

Popunjene Zahtjeve s pripadajućim računom/ima, možete predati u tajništvo Škole, svakodnevno od 10. rujna do 28. rujna 2018.  u vremenu od 9:00 do 12:00 sati.