U sklopu projekta Škola dobrih djela i ove su godine učenici 3.b razreda sa svojom učiteljicom Ljubicom Šimac i vjeroučiteljicom Marijom Koštić posjetili Staračkih dom na Lovretu. Uz prigodni program koji je razveselio štićenike, zabavili smo se uz razgovor i kolače koje su pripremili mame učenika 3.b razreda. Druženje je proteklo brzo i ugodno uz obostrano zadovoljstvo. Na kraju nas je pozdravila i ravnateljica doma uz želju i zahvalu da opet dođemo.
GRADONAČELNIK TOMISLAV ŠUTA PRIMIO PJEVAČKI ZBOR OŠ MEJAŠI
Gradonačelnik Grada Splita, Tomislav Šuta, 18. lipnja 2026. godine primio je članice i članove Pjevačkog zbora Osnovne škole Mejaši, ravnateljicu Josipu Banić i voditeljicu Antonelu Burić te im uputio čestitke na iznimnim uspjesima kojima ponosno predstavljaju svoju...



