U sklopu projekta Škola dobrih djela i ove su godine učenici 3.b razreda sa svojom učiteljicom Ljubicom Šimac i vjeroučiteljicom Marijom Koštić posjetili Staračkih dom na Lovretu. Uz prigodni program koji je razveselio štićenike, zabavili smo se uz razgovor i kolače koje su pripremili mame učenika 3.b razreda. Druženje je proteklo brzo i ugodno uz obostrano zadovoljstvo. Na kraju nas je pozdravila i ravnateljica doma uz želju i zahvalu da opet dođemo.
FOTO RADIONICA „0D PERA DO KADRA“
U subotu, 13. lipnja 2026. godine, članice foto skupine naše škole sudjelovale su na radionici „Od pera do kadra“ koja je održana u suradnji s OŠ Hvar iz Hvara i OŠ Josipa Pupačića iz Omiša. Domaćini radionice bili su nastavnica Katija Barbić i ravnatelj Agencije za...



