KREĆE ORGANIZIRANI PRIJEVOZ KOMBIJEM

Autor: Josipa Banić, 10. 9. 2021.

Od ponedjeljka, 13. rujna 2021. kreće organizirani prijevoz kombijem učenika s Mostina, Karepovca i udaljenih dijelova Kile.

Na održanom sastanku na kojem su sudjelovali predstavnici roditelja učenika, predsjednik GK  Mejaši i predstavnici Škole donesena je zajednička odluka o granici do koje učenici ostvaruju pravo na organizirani prijevoz kombijem.

Za učenike predmetne nastave, pravo na prijevoz kombijem ostvaruju učenici koji žive na adresama od Put  Sv. Ižidora 51 (neparni brojevi) i Put Sv. Ižidora 94 (parni brojevi), pa dalje prema Karepovcu i Mostinama.

Za učenike razredne nastave, granica ostaje nepromijenjena u odnosu na prošlu školsku godinu.

U dogovoru s prijevoznikom Promet d.o.o., učenici koji ostvaruju pravo na prijevoz kombijem dobit će iskaznice koje će trebati pokazati prilikom ulaska u kombi.

U narednim školskim godinama, pratit će se broj učenika te prema potrebi, korigirati popis učenika koji koriste prijevoz kombijem, na način da će se davati prednost učenicima razredne nastave u odnosu na učenike predmetne nastave. Zbog toga, postoji mogućnost da neki učenici predmetne nastave više neće ostvarivati pravo na prijevoz kombijem.

U kombiju, učenici se trebaju pridržavati epidemioloških mjera. Učenici obavezno trebaju nositi zaštitnu masku i udaljiti se od učenika iz drugih razreda, a grupirati se s učenicima iz svog razreda.

Molimo roditelje da prate web stranicu Škole za daljnje informacije o polascima kombija u narednim tjednima.

U prilogu vijesti nalazi se raspored polazaka kombija za tjedan od 13. do 17. rujna 2021.