TERENSKA NASTAVA UČENIKA ČETVRTIH RAZREDA

Datum objave: 2. svibnja 2024.

19.4.2024. učenici 4.b i 4.d razreda su bili na jednodnevnoj nastavi u prirodi u Ogulinu i Smiljanu. Posjetili su Ivaninu kuću bajki u Ogulinu gdje ih je Malik Tintilinić vodio kroz Ivanine bajke i maštarije.
U Smiljanu su posjetili Memorijalni centar Nikola Tesla gdje su se pobliže upoznali sa životom i radom genijalnog znanstvenika.
Završne aktivnosti su provedene na obližnjem dječjem igralištu gdje su učenici pokazali zajedništvo i odličnu suradnju.

ŽUPAN PRIMIO NAGRAĐENE UČENIKE

I ove godine, u dvorani Medicinskog fakulteta u Splitu, održano je tradicionalno primanje za učenike i mentore iz škola Splitsko-dalmatinske županije koji su na državnim i međunarodnim natjecanjima iz znanja i struke u 2023./2024. školskoj godini ostvarili uspjeh...