PROVEDBA POSTUPAKA JEDNOSTAVNE NABAVE

U OSNOVNOJ ŠKOLI MEJAŠI -SPLIT

U svrhu poštivanja osnovnih načela javne nabave te zakonitog, namjenskog i svrhovitog trošenja proračunskih sredstava, Pravilnikom o provedbi postupaka jednostavne nabave u Osnovnoj školi Mejaši – Split uređuje se postupak koji prethodi stvaranju ugovornog odnosa za nabavu robe, radova i usluga, procijenjene vrijednosti do 26.540,00 eura za nabavu roba i usluga, odnosno 66.360,00 eura za nabavu radova za koje sukladno odredbama Zakona o javnoj nabavi ne postoji obveza provedbe postupaka javne nabave.

U provedbi postupaka nabave robe, radova i usluga u Osnovnoj školi Mejaši- Split osim ovog Pravilnika, obvezno je primjenjivati i druge važeće zakonske i podzakonske akte, kao i interne akte, a koji se odnose na pojedini predmet nabave u smislu posebnih zakona (npr. Zakon o obveznim odnosima, Zakona o prostornom uređenju i gradnji i dr.).

Pripremu i provedbu postupaka jednostavne nabave, vrijednosti jednake ili veće od 26.544,46 eura provodi stručno povjerenstvo naručitelja koje imenuje ravnatelj Škole internom odlukom, te određuje njihove obveze i ovlasti u postupku jednostavne nabave.

Sve ostale podatke o provedbi postupaka jednostavne nabave u Osnovnoj školi Mejaši pogledajte u Pravilniku

• Your Title Goes Here 50% 50%