LJETNA FOTORADIONICA U GORSKOM KOTARU

Datum objave: 2. rujna 2024.

Naše su učenice Antonia Juretić i Ivona Bogdan sudjelovale u fotoradionici  „Bajke Gorskog kotara“. Ljetna fotoradionica okupila je mlade iz Metkovića, Muća, Bjelovara, Kanfanara i Splita koji su istraživali i bilježili prirodnu i kulturnu baštinu širega područja Nacionalnoga parka Risnjak.
Mladi su fotoistraživači boravili u prirodi, uočavali vrijednosti prirodnoga okruženja te ih izrazili svojim fotografskim zapisima. Unaprijedili su tehnička znanja u korištenju fotoaparata te razvijali svoje kreativne i socijalne vještine.
Zora Čatipović

PROMETNA UČILICA

Krenulo  je 16. Državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa za osnovnoškolce i probni ispiti! Više informacija na  https://ucilica.skole.hr/osnovna

Europska noć istraživača