OBILJEŽENA NOĆ KNJIGE I SVJETSKI DAN KNJIGE I AUTORSKIH PRAVA

Datum objave: 30. travnja 2024.

Posebnom obradom djela za cjelovito čitanje, učenici 6. a i 6. d razreda, zajedno s učiteljicom Marinom Gudelj, obilježili su Noć knjige kao i Svjetski dan knjige i autorskih prava. Učenici oba razreda sudjelovali su u popularnoj ekipnoj igri, Escape Room, a roman iz kojeg su „bježali“ bio je Harry Potter i kamen mudraca.

Nakon odigranog prvog dijela, pobjednički tim osvojio je „slatku“ nagradu i 10 dodatnih bodova na kvizu. Po završetku kviza proglašena je najbolja ekipa. Škola je pobjednicima osigurala vrijedne nagrade – djela domaćih autora koja će učenici čitati za lektiru sljedeće godine.

ŽUPAN PRIMIO NAGRAĐENE UČENIKE

I ove godine, u dvorani Medicinskog fakulteta u Splitu, održano je tradicionalno primanje za učenike i mentore iz škola Splitsko-dalmatinske županije koji su na državnim i međunarodnim natjecanjima iz znanja i struke u 2023./2024. školskoj godini ostvarili uspjeh...