OD PLITVICA DO DUBROVNIKA RUKOMETAŠICE NAJBOLJE

Datum objave: 21. svibnja 2024.

Rukometašice OŠ Mejaši pobjedile su na međužupanijskom školskom natjecanju i time osigurale nastup na državnom prvenstvu za petašice i šestašice koje se održava u lipnju u Vinkovcima. Još je jedan trofej zlatnoga sjaja u našim vitrinama.
Dana 21. svibnja došle su u Metković te odmjerile snage s domaćinom. Na njihovom su parketu pobjedili 18-10, a nakon toga su nadigrale djevojčice iz Gospića rezultatom 16-14. Čestitamo!!!

Predstavljale su nas učenice:

Kapetanica Nika Kalinić (6.B), Ena Jelavić (6.B), Roza Marković (6.B), Lana Pavlović (6.B), Stela Polić (6.A), Patricija Nevešćanin (6.C), Ajla Arnautović (6.D), Vana Mastelić (6.D), Ema Hrgović (6.D), Petra Ivelić (5.A) i Lea Patricia Šitum (5.A). S učenicama je putovao učitelj Ante Jurić.

ŽUPAN PRIMIO NAGRAĐENE UČENIKE

I ove godine, u dvorani Medicinskog fakulteta u Splitu, održano je tradicionalno primanje za učenike i mentore iz škola Splitsko-dalmatinske županije koji su na državnim i međunarodnim natjecanjima iz znanja i struke u 2023./2024. školskoj godini ostvarili uspjeh...