ZLATNI KOŠARKAŠI

Datum objave: 14. svibnja 2024.

Na Natjecanju osnovnih škola grada Splita za 5. i 6. razrede održanom u dvorani SC „Poljud“ 30. travnja 2024., naša ekipa osvojila je prvo mjesto te tako stekla pravo nastupa na županijskom Natjecanju.
Na županijskom Natjecanju, održanom 9. svibnja 2024. u dvorani OŠ Dugopolje, naša ekipa je također, zauzela prvo mjesto te se tako kvalificirala na poluzavršnicu državnog Natjecanja koje će se održati 23. svibnja 2024. u maloj dvorani SC „Gripe“. Čestitamo!!!

Ekipa OŠ Mejaši, nastupila je u sljedećem sastavu: Ante Zekić – 6.b (c), Petar Jolić – 6.b, Petar Ravlić – 6.a, Anthony Tukić – 6.a, Josip Škaričić – 6.b, Filip Budimir – 6.a, Lovre Šerić – 6.a, Ivan Burić – 6.a i Lovre Gudić – 6.b.

Rezultati – gradsko Natjecanje

Ekipe

Rezultat

Polufinale