ODABRANA AGENCIJA ZA PROVEDBU EKSKURZIJE UČENIKA OSMIH RAZREDA

Autor: Tome Kovačević, 14. 12. 2016. 17:20

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 13. prosnica 2016. u prostorijama Osnovne škole Mejaši, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika osmih razreda za koje se organizira ekskurzija, odabrani potencijalni davatelji usluga i razrednici.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i razrednici su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije F – tours.

EKSKURZIJA UČENIKA OSMIH RAZREDA

Autor: Tome Kovačević, 7. 12. 2016. 23:12

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude -

EKSKURZIJA UČENIKA OSMIH RAZREDA

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i zbor najpovoljnjie ponude – za ekskurziju učenika osmih razred, u uži je izbor odabralo sljedeće tri agencije:

1. F – tours
  2. Kvarner Express
  3. Plautila

Roditeljski sastanak na kojem će agencije održati predstavljanje programa putovanja (u trajanju do 10 min za svaku navedenu agenciju) održat će se u UTORAK,  13. prosinca 2016., u 18 : 30 sati u maloj dvorani Škole.

ODABRANA AGENCIJA ZA ŠKOLU U PRIRODI

Autor: Tome Kovačević, 1. 12. 2016. 17:19

3. sastanak za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnijih ponuda za izvanučioničku nastavu –

ŠKOLA U PRIRODI – 4. razredi

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), u prostorijama Osnovne škole Mejaši, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava (škola u prirodi), odabrani potencijalni davatelji usluga i učitelji.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i učitelji su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem roditelji su odabrali  ponudu agencije VIP Travel d.o.o.

JAVNI POZIV TURISTIČKIM AGENCIJAMA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tome Kovačević, 17. 11. 2016. 20:58

Javni poziv za organizaciju ekskurzije učenika 8. razreda

školska godina 2016/2017.

u skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole objavljujemo

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU EKSKURZIJE  U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba koja za takve usluge ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.
Na javni poziv ne može se javiti ponuditelj koji je radnik školske ustanove ili član njegove uže obitelji ili kod kojeg je za turističkog pratitelja ili vodiča angažiran djelatnik školske ustanove.
Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i brojem ponude.
U slučaju da se ponuditelj javlja na više ponuda, sve ponude može dostaviti u jednoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" s brojevima svih ponuda
Ponude pristigle nakon roka navedenog u javnom pozivu neće se razmatrati.

Pod [više] preuzmite Obrazac poziva za organizaciju ekskurzije te Pravilnik o izvođenju izleta i ekskurzija.

POVJERENSTVO ZA ŠKOLU U PRIRODI

Autor: Tome Kovačević, 11. 11. 2016. 16:20

Povjerenstvo za Školu u prirodi ( četvrti razredi ) u uži je izbor odabralo sljedeće četiri agencije:

1. Eridan
  2. F - tours
  3. Plautila
  4. VIP – travel

Roditeljski sastanak na kojem će agencije održati predstavljanje programa putovanja ( u trajanju do 10 min za svaku navedenu agenciju ) održat će se u SRIJEDU, 23. studenog 2016., u 18 : 30 sati u maloj dvorani Škole.

ŠKOLA U PRIRODI 2016/2017. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tome Kovačević, 24. 10. 2016. 11:01

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

za učenike 4. razreda školska godina 2016/2017.

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI  U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

Ponude pristigle nakon roka  navedenog u javnom pozivu neće se razmatrati.

Pod [više] preuzmite Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanuučioničke nastave te Pravilnik o izvođenju izleta i ekskurzija.