vijesti

ODABRANA AGENCIJA ZA PROVEDBU ŠKOLE U PRIRODI 4. C I 4. F U ŠK. GOD. 2019./2020.

Autor: Tome Kovačević, 18. 12. 2019. 19:38

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 17. prosinca 2019. u prostorijama Osnovne škole Mejaši, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika 4. C i 4. F razreda za koje se organizira škola u prirodi, odabrani potencijalni davatelji usluga i razrednice.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i razrednice su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije F – tours.

POVJERENSTVO ZA ŠKOLU U PRIRODI UČENIKA 4. C I 4. F RAZREDA U ŠK. GOD. 2019./2020.

Autor: Tome Kovačević, 13. 12. 2019. 11:03

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za školu u prirodi  učenika 4. C i 4. F  razreda u školskoj godini 2019./2020. u uži izbor je odabralo sljedeće tri agencije:

1. Destinations  F – tours
  2. Eridan
  3. Plautilla

Roditeljski sastanak na kojem će agencije održati predstavljanje programa putovanja (u trajanju do 10 min. za svaku navedenu agenciju) održat će se u UTORAK,  17. prosinca 2019., u 18:45 sati u učionici br. 17.

JAVNI POZIV TURISTIČKIM AGENCIJAMA - ŠKOLA U PRIRODI 2019./2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tome Kovačević, 27. 11. 2019. 19:12

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

za učenike 4. razreda školska godina 2019./2020.

u skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole objavljujemo

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI  U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba koja za takve usluge ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.

Na javni poziv ne može se javiti ponuditelj koji je radnik školske ustanove ili član njegove uže obitelji ili kod kojeg je za turističkog pratitelja ili vodiča angažiran djelatnik školske ustanove.
Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i brojem ponude.

U slučaju da se ponuditelj javlja na više ponuda, sve ponude može dostaviti u jednoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" s brojevima svih ponuda. Ponude pristigle nakon roka  navedenog u javnom pozivu neće se razmatrati.

Pod [više] preuzmite Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanuučioničke nastave te Pravilnik o izvođenju izleta i ekskurzija.

ODABRANA AGENCIJA ZA PROVEDBU EKSKURZIJE UČENIKA OSMIH RAZREDA 2019./2020.

Autor: Tome Kovačević, 14. 3. 2019. 14:54

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 13. ožujka 2019. u prostorijama Osnovne škole Mejaši, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika sedmih razreda za koje se organizira ekskurzija, odabrani potencijalni davatelji usluga i razrednici.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i razrednici su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije F – tours.