Stručni ispit

STRUČNI ISPIT - NJEMAČKI JEZIK

U našoj školi polažu se stručni ispiti iz njemačkog jezika za učitelje osnovnih škola s područja četiri županije: Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske, Šibensko-kninske i Zadarske županije.

Ispitni rokovi i upute za prijavu

Ispitni rokovi za učitelje i stručne suradnike u osnovnim školama:

od 15. siječnja do 1. ožujka
od 15. travnja do 1. lipnja
od 1. listopada do 15. studenoga

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka (u slučaju ponovnog polaganja ispita ili dijela ispita potrebno je poslati prijavnicu zajedno s dokazom o plaćenim troškovima). Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14.

Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu.

Prijavi je potrebno priložiti i dokaz o plaćenim troškovima osim u slučajevima kad se troškovi polaganja stručnog ispita podmiruju iz sredstava Državnog proračuna.

Popis prijavljenih pristupnika za pojedini ispitni rok s naznakom datuma, vremena, mjesta i škole u kojoj će se održati stručni ispit objavljuje se na internetskoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje najkasnije 8 dana prije početka održavanja stručnog ispita.

Napomena: kopiju uplatnice poslati sa ostalom dokumentacijom prilikom prijave za polaganje stručnog ispita!

Podaci za uplatu:

IBAN: HR3524070001100581599

MODEL: HR00

POZIV NA BROJ: 16636040183

Troškovi rada ispitnog povjerenstva:

• Cjelokupni ispit                                                  586,00 kuna
  • Pisani rad:                                                           178,20 kuna
  • Izvođenje nastavnog sata ili praktičnog rada:     237,60 kuna
  • Usmeni dio ispita:                                               237,60 kuna