31. DRŽAVNA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Božena Škarica, 15. 10. 2019. 07:30

9.listopada i 10. listopada 2019. u Dvorani Barun Trenk  u Vinkovcima ,  održala se 31. po redu Državna smotra učeničkih zadruga.

Na Smotri je sudjelovala i učenička zadruga naše Škole („Lavanda“) te smo uz već prepoznatljive proizvode predstavili i novi proizvod – edukativnu igru “U potrazi za Dioklecijanom”.

Također, na Državnoj smotri, bio je postavljen i izložbeni stol učeničkih zadruga naše Županije. Na taj su način i zadruge koje se nisu uspjele plasirati na Državnu smotru, bile predstavljene jednim od svojih proizvoda. Zajednička tema izložbenog stola bila je „Djelić Dalmacije”

ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Tome Kovačević, Božena Škarica, 4. 6. 2019. 11:29

24. svibnja 2019., u prodajnom centru Mall of Splitu, održala se Smotra učeničkih zadruga Splitsko - dalmatinske županije. Na Smotri su sudjelovale 32 učeničke zadruge te su se zadrugari potrudili pokazati i predstaviti bogatstvo kraja iz kojeg dolaze. Naša učenička zadruga predstavila je novu edukativnu igru „U potrazi za Dioklecijanom“, a rad zadruge predstavili su učenici 7. C razreda: Lucija Vrvilo, Klara Bikić i Marija Dedić. Nakon cjelokupnog vrednovanja, naša Zadruga je prikupila dovoljan broj bodova za osvojanje visokog trećeg mjesta. Zato će se zadruga „Lavanda“ predstaviti i na Državnoj smotri koja će se održati u Vinkovcima, u listopadu ove godine. Prvo mjesto ove godine pripalo je učeničkoj zadruzi „Ludrum“, dok je drugo mjesto pripalo učeničkoj zadruzi „Spli'ski đir“.

ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Josipa Banić, 23. 5. 2019. 10:06

Pozivamo sve učenike i djelatnike Škole te sve stanovnike GK Mejaši, da posjete ŽUPANIJSKU SMOTRU UČENIČKIH ZADRUGA koja će se održati 24. svibnja 2018. (petak) u prodajnom centru Mall of Split (plato Jadran) u vremenu od 12:00 do 18:30 sati.

Zadrugari

Nešto o Zadruzi...