EKIPA NAŠE ŠKOLE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU "SIGURNO U PROMETU 2018."

Autor: Zora Čatipović, 24. 5. 2018. 13:49

27.  travnja 2018. godine na prometnom poligonu provedeno je Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2018." na kojem je sudjelovalo 20 ekipa s područja naše županije.

Ekipu naše škole činili su pobjednici školske razine natjecanja:

Klara Čubrilo,  Kristina Liović,  Marko Elez i Mateo Zovko.

Čestitamo

BICIKLOM SIGURNO U PROMET ( Priručnik za osposobljavanje za samostalno upravljanje biciklom u prometu )

Autor: Zora Čatipović, 17. 1. 2018. 15:02

NAŠI UČENICI NA PROSLAVI 110 GODINA AUTOKLUBA SPLIT

Autor: Zora Čatipović, 20. 10. 2017. 23:35

Autoklub Split danas je obilježio 110 godina postojanja i rada. U sklopu proslave, svečano je otvoren obnovljeni školski poligon na Turskoj kuli. Obnovljeni poligon otvoren je u nazočnosti župana, gradonačelnika, predstavnika Kluba, policije i građana. Na svečanosti su sudjelovali i učenici 5.b razreda naše škole.

BICIKL ZA POBJEDNIKA

Autor: Zora Čatipović, 1. 10. 2017. 19:00

Povodom  obilježavanja Dana policije na Rivi je upriličen prigodni zabavni i natjecateljski  program, nastup klape PU splitsko-dalmatinske Sveti Mihovil te  prezentacija tehnike i opreme koju koristi splitska policija. Najveću pozornost plijenio je službeni motocikl i  Asia, službeni pas Odjela PEZ-a  (protueksplozijske zaštite).

U organizaciji  HAK-a održano je natjecanje u spretnosti vožnje bicikla na kojem su sudjelovali i učenici naše škole: Ante Laštre, Ana Pezo, Ivana Klišanin, Matea Uložnik, Marin Anđelić,  Matea Gavranović, Ivana Jukić, Toma Botica, Ivano Majić i Nikola Vukušić. Najspretniji u vožnji i savladavanju prepreka bio je Marin Anđelić, učenik 6.a razreda i aktivan član naše prometne skupine.  Marin je za nagradu dobio bicikl. Bravo Marine!!!

EKIPA NAŠE ŠKOLE OSVOJILA 4. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU "SIGURNO U PROMETU 2017."

Autor: Zora Čatipović, 2. 5. 2017. 15:26

2. svibnja 2017. godine na prometnom poligonu provedeno je Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2017." na kojem su sudjelovale 22 ekipe s područja naše županije.

Ekipu naše škole činili su pobjednici školske razine natjecanja:

Dorotea Kegalj, Magdalena Grizelj, Marin Anđelić i Antonio Kojundžić.

Čestitamo!

Obilježavanje Dana policije: na Rivi prezentirane policijske vještine, oprema i tehnika

Autor: Zora Čatipović, 29. 9. 2016. 20:43

Na splitskoj Rivi, u srijedu, 28. rujna s početkom u 10 sati Policijska uprava splitsko-dalmatinska, u sklopu obilježavanja Dana policije i blagdana svetog Mihovila, organizirala je prezentaciju vještina, opreme, vozila, naoružanja i drugih materijalno tehničkih sredstava kojima policija raspolaže u svom radu.

U suradnji s HAK-om i Biciklističkim klubom Marjan, održano je i natjecanje u spretnosti vožnje biciklom na kojem su sudjelovali i postigli odlične rezultate naši učenici: Mia Milković, Lana Tadić, Magdalema Mandalinić, Mladen Terzić,  Ante Laštre,  Marin Anđelić, Frane Gruica i Mihael Milardović.