PROMETNA UČILICA - POČINJE 11. DRŽAVNO NATJECANJE

Autor: Zora Čatipović, 1. 10. 2019. 07:31

U utorak 1.10.2019. točno u podne kreće jedanaesto po redu državno natjecanje svih učenika osnovnih škola i svih osnovnih škola iz Republike Hrvatske u poznavanju prometnih propisa ovdje na Prometnoj Učilici. Natjecanje obuhvaća korištenje Prometne Učilice. U natjecanju se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na ispitima koje zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi. Natjecati se mogu i učenici koji su se samostalno registrirali na stranicama Prometne Učilice, a čije su podatke pregledali i verificirali učitelji iz njihovih škola.

Uključite se!  Uz pokazano znanje o prometnim propisima i prometnoj kulturi osvojite nagrade!

NA RIVI OBILJEŽEN DAN POLICIJE

Autor: Zora Čatipović, Matija Sovulj, 30. 9. 2019. 09:23

Dana 27. rujna na Rivi je svečano obilježen Dan policije. Uz prigodni program i prezentaciju policijske opreme i tehnike, održano je  natjecanje u sigurnoj vožnji bicikla. Naši učenici Tomislav Bilandžić, Karlo Valentić, Matej Jakov Olujić, Marita Mlinar, Lara Mladin, Marko Elez, Katarina Jolić i Benedikt Marko Trogrlić   sudjelovali su u ovom zanimljivom događaju. Prvo mjesto osvojio je Benedikt Marko Trogrlić, a drugo Katrina Jolić.  Benedikt Marko nagrađen je biciklom, a Katarina romobilom. Svi sudionici ovog natjecanja zaslužuju pohvalu zbog pokazane spretnosti u vožnji bicikla.