ŠKOLA U PRIRODI ČETVRTIH RAZREDA

Autor: Tome Kovačević, Silvana Krstulović, Sanja Delić, Tina Jurec, Maja Kamber, 22. 5. 2018.

Škola u prirodi  učenika  četvrtih razreda realizirana je od 9.5.2018. do 11.5.2018. Učenici su u pratnji svojih razrednica i školskog pedagoga krenuli u obilazak Južne Dalmacije. Prvog dana su posjetili Solanu Ston, Arboretum Trsteno te se žičarom popeli na Srđ gdje su razgledali Muzej Domovinskog rata i uživali u veličanstvenom pogledu na Dubrovnik. Drugog dana učenici su obišli brojne znamenitosti grada Dubrovnika i posjetili otočić Lokrum. U Akvariju Dubrovnik su se upoznali sa životinjskim svijetom Jadranskog  mora. Treći dan je protekao u obilasku Nacionalnog parka Mljet i panoramskom razgledavanju Baćinskih jezera. Večernji sati su provedeni  u zabavi i druženju  uz ples. Učenici su se vratili s putovanja bogatiji za nezaboravno iskustvo, dojmove i uspomene.

Pod [više] pogledajte slike.