NABAVA UDŽBENIKA I DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA U OŠ MEJAŠI ZA ŠK. GOD. 2023./2024.

Autor: Josipa Banić, 26. 7. 2023.

U Osnovnoj školi Mejaši u tijeku je postupak nabave udžbenika i drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, atlasi,…) za sve učenike Škole.

Udžbenici će biti financirani od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, a većina drugih obrazovnih materijala od strane Grada Splita.

Svim učenicima naše Škole, roditelji trebaju kupiti likovnu mapu, a za učenike predmetne nastave (5. do 8. razred) još i kutiju za Tehničku kulturu (radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnoga rada).

Ukoliko roditelji učenika razredne nastave (1. do 4. razred) budu trebali financirati još nešto od drugih obrazovnih materijala, upute će dobiti od razredne učiteljice na početku nove školske godine.

Udžbenike i druge obrazovne materijale, učenici će dobiti prvog dana nastave u šk. god. 2023./2024.