PARK ŠUMA MARJAN- SVJETSKI DAN PJEŠAČENJA

Autor: Mara Petričević, 3. 11. 2019.

Povodom Svjetskog dana pješačenja učenici su prvih razreda imali organiziranu terensku nastavu u Park- šumi Marjan. Imali su priliku vidjeti dio grada iz malog panoramskog vlakića koji ih je dovezao do prve vidilice. Za početak dana, vrlo uzbudljivo!

Na prvoj vidilici su nas dočekali edukatori koji su nas upoznali s planom našeg posjeta kao i pravilima ponašanja u Park- šumi.  Tijekom ugodne šetnje učenici su imali priliku upoznati dio biljnog  i životinjskog svijeta  koji  krasi naš Marjan.  Dječje igralište , skriveno u gustoj borovini, bilo je idealno mjesto za zabavu i odmor. Na kraju su učenici dobili poučnu knjižicu po nazivom Idemo na Marjan  koja će ih posjetiti na ovaj prekrasan dan, a možda i potaknuti na ponovnu šetnju.

Koliko nam je bilo lijepo, teško je opisati. Zato pogledajte fotografije pod [više] koje koje govore više od tisuću riječi!