PJESMA "SRETAN BOŽIĆ SVAKOME"

Autor: Tome Kovačević, Antonela Burić, Laura Bedrica, 22. 12. 2020.

Dana 16.12.2020 članovi i članice školskog zbora i klape snimili su pjesmu "Sretan Božić svakome" i pjesmom svima zaželjeli sretan Božić i sretne blagdane. Originalnu verziju pjesme napisali su Bob Heatlie i Shakin Stevens, a prepjev je napravio Robert Mareković, član grupe Fantomi. Naši pjevači su pjesmu snimili sa svojom nastavnicom Glazbene kulture Antonelom Burić, u studiju Tome Mrduljaša. Snimio ih je Hrvoje Domazet, a matricu za pjesmu napravio je Petar Pilić. Svima im od srca zahvaljujemo. Pjesmu su snimali učenici 5.e, 6.c i 6.a razreda: Katja Ćapin, Luka Voloder, Mia Kalajžić, Stella Zubanović, Dora Delić, Leonarda Katić, Dea Milat, Mihaela Šarić, Laura Bedrica i Karla Erceg.  Sve članice i članovi zbora te njihova nastavnica, uživali su na probama i snimanju. Nadamo da će vam se svidjeti ono što su napravili svojim talentom, trudom i zalaganjem.

Pod [više] pogledajte i poslušajte pjesmu "Sretan Božić svakome"

Video pjesme "Sretan Božić svakome" pogledajte klikom na poveznicu www.sretan_bozic_os_mejasi.hr ili klikom na sliku ispod.

Tekst napisala: Laura Bedrica 6.a