MOJ SV. DUJE

Autor: Tome Kovačević, 16. 5. 2018.

Grad Split i Slobodna Dalmacija pozvali su svu djecu od 3 do 10 godina na sudjelovanje u stvaranju zbirke dječjih radova. Djeca su slala svoje  crteže, sastave i pjesme na temu Moj Sv. Duje.

Redakcija kulture Slobodne Dalmacije odabrala je najbolje radove koji su objavljeni 7. svibnja 2018. u Slobodnoj Dalmaciji u zbirci dječjih radova „Moj Sv. Duje“.

Učenici naše Škole su iskazali svoju kreativnost i među mnogobrojnim pristiglim radovima u zbirci dječjih radova, objavljeni su i njihovi radovi: Marijeta Botić (2.C), Karlo Petrović (2.C), Niko Goreta (3. B), Toma Versić (3.B),  Jure Vrdoljak (3.B), Katja Ćapin (3.C), Devi Ramani Najev (4. C) i Klara Vrvilo (4. C).

U nastavku vijesti možete vidjeti radove naših učenika objavljene u zbirci, a svi ostali pristigli radovi mogu se vidjeti na portalu Slobodne Dalamcije.