OBAVIJEST RODITELJIMA - SUFINANCIRANJE UDŽBENIKA, RADNIH BILJEŽNICA I ŠKOLSKOG PRIBORA

Autor: Josipa Banić, 17. 7. 2018.

Poštovani roditelji,
Grad Split je izdvojio 12 milijuna kuna kojim će učenicima osnovnih škola u narednoj školskoj godini sufinancirati nabavu udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala.

Za učenike prvih, drugih i trećih razreda izdvaja se iznos od 600 kuna, za četvrti razred 650 kuna, za peti i šesti 1050 kuna te za učenike sedmih i osmih razreda 1200 kuna.  Za djecu s posebnim potrebama koja se školuju po prilagođenom programu Grad Split financirat će cjelokupni trošak potreban za nabavku posebnih udžbenika i radne materijale.

Zahtjev za sufinanciranje bit će objavljen na internetskim stranicama Grada i osnovnih škola, koji će se popunjen, zajedno s računom predati u školu na obradu. Do kraja rujna osnovne škole će sva dodijeljena sredstva isplatiti roditeljima.

Točan datum prikupljanja zahtjeva i računa, Škola će objaviti na web stranici nakon 22. kolovoza 2018.

Sve o proceduri isplate i iznosu proračunskih sredstava pogledajte na  http://www.split.hr/Default.aspx?art=10075   te pratite buduće detalje i objave u medijima.