MOJ SV. DUJE

Autor: Tome Kovačević, 18. 5. 2020.

Dnevne novine Slobodna Dalmacija pozvala je svu djecu od 3 do 10 godina na sudjelovanje u stvaranju zbirke dječjih radova. Djeca su slala svoje crteže, sastave i pjesme na temu Moj Sv. Duje.

Redakcija Slobodne Dalmacije odabrala je najbolje radove koji su objavljeni 7. svibnja 2020. u Slobodnoj Dalmaciji.

Učenici naše Škole, iskazali su svoju kreativnost i među mnogobrojnim pristiglim radovima u zbirci dječjih radova, objavljeni su i radovi naših učenika: Ivan Perković – Tabak (3.C), Luka Radić (3. C), Mia Baškarad (4. C), a rad učenika Marka Čubelića (3.C) našao se na naslovnoj stranici tiskanog izdanja Slobodne Dalmacije.

Pod [višemožete vidjeti radove učenika naše Škole.

Marko Čubelić 3.C razred

​Ivan Perković - Tabak  3.C razred

Luka Radić    3.C razred

Marko Čubelić    3.C razred