DOKUMENTI ZA PRIPREMU KANDIDATA - NATJEČAJ 9.6.2020 - SPREMAČICA

Autor: Tome Kovačević, 16. 6. 2020.

SPREMAČICA (m/ž) - 1 izvršitelj - (20/40 sati rada tjedno) na  neodređeno nepuno radno  vrijeme.

Pod [više] pogledajte i preuzmite Dokument za pripremu kandidata te Brošuru - Rad na siguran način za radno mjesto spremačice.

OSNOVNA ŠKOLA MEJAŠI -SPLIT

Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje

i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

KLASA: 602-02/20-01/104

URBROJ: 2181-42-01-20-05

Split, 16.06.2020.

Na temelju članka 107. stavka 9. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi(Narodne novine, broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17. , 68/18., 98/19) i članka 14. stavka 5. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Mejaši -Split, Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje i vrednovanje kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) upućuje

OBAVIJEST O NAČINU PROCJENE ODNOSNO TESTIRANJA KANDIDATA I PRAVNIM IZVORIMA  ZA PRIPREMU KANDIDATA

kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj za radno mjesto:

1. spremačica  (m/ž)- 1 izvršitelj- ( 20/40 sati rada tjedno) na  neodređeno nepuno radno  vrijeme

koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Mejaši -Split,  dana 09.06.2020. godine,  utvrđuje se sljedeći način procjene odnosno testiranja kandidata:

usmenom procjenom tj. usmenim testiranjem i vrednovanjem.

Područje iz kojega će se obavljati procjena odnosno Usmeno testiranje kandidata je

Svakom kandidatu bit će postavljeno 3  pitanja, a za svako pitanje kandidatu se može dodijeliti od 0 do najviše 5 bodova, tako da kandidat može ostvariti najviše 15 bodova.

Usmeno testiranje   će se  provoditi  s kandidatima prijavljenim na natječaj koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju  uz prijavu na natječaj, a o čemu će, zbog zaštite osobnih podataka, biti obaviješteni elektroničkim putem na e-mail adresu naznačenu u prijavi na natječaj.

Prigodom usmenog testiranja,  članovi Povjerenstva procjenjuju  specifična znanja, sposobnosti, vještine, profesionalne ciljeve, motivaciju i osobne karakteristike kandidata u neposrednoj vezi s radnim mjestom za koje je raspisan natječaj.

Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje

i vrednovanje kandidata za zapošljavanje