HUMANITARNI BOŽIĆNI SAJAM

Autor: Tome Kovačević, Mislava Kvasina, Zora Čatipović, 27. 12. 2018.

Blagdani su pred nama! Vrijeme je to kada posebno dolaze do izražaja osjećaji zajedništva, ljubavi i topline ljudskosti. Upravo takvi osjećaji mogli su se osjetiti i vidjeti na Humanitarnom božićnom sajmu naše škole, organiziranom 12. prosinca 2018.

Toga je dana cijela škola opet bila ujedinjena u pomoći potrebitima. Užurbanost prodavača, kako bi što bolje predstavili vlastite radove, te želja da se svaki proizvod proda, s ciljem da se prikupe što veća sredstva, mogle su se vidjeti na svakom koraku.

Učenici, njihovi razrednici i ostali učitelji, zajedno s ravnateljicom, istaknuli su se u prezentaciji i prodaji ručno izrađenih proizvoda, a sve to popratili su posjeti brojnih kupaca, posjetitelja Sajma.

Pod [više] pogledajte slike koje su snimile učenice Foto skupine na Humanitarnom božićnom sajmu.

Tako se na Sajmu mogla pronaći široka ponuda proizvoda: mnoštvo različitih kolača, raznovrsni ukrasi za bor, ukrasne staklenke, magneti,  svijećnjaci, nakit poput lančića, prstenja i narukvica. Osim toga, u prodaji su se našli i vijenci, anđeli, čestitke, snjegovići, a bilo je i ušećerenih badema i ukrasnih olovaka te jaslica.

Zahvaljujući vrijednim rukama učenika i njihovih razrednika svaki je kupac mogao za sebe pronaći i kupiti barem jedan proizvod i tako pomoći svima onima kojima su potrebne ljudska dobrota i solidarnost.

Novinarska skupina & Foto skupina

održat će se u srijedu, 24. travnja 2024., s početkom u 19:30 sati u maloj dvorani.